Kosmetologia pielęgnacyjna


MARIA GALLAND

MARIA GALLAND

linia

Czym jest piękno? Wdzięk i elegancja? Równowaga i dobre sampoczucie? Witalność i radość życia? Wszystko to i znacznie więcej! Dla nas piękno jest pasją poświęcenia się wielkiej idei. Unikalna ekspresja, którą można poczuć – od czubka głowy – po palce u stóp, od dołeczków w policzkach – po zniewalający uśmiech; od wczoraj, po dzisiaj, do dnia jutrzejszego. Poświęcamy temu całą naszą wiedzę, doświadczenie i emocje, ponieważ piękno potrzebuje osobowości. I Ty ją masz!

 

Przez ponad 50 lat, Maria Galland poświęcała całą swoją energię na rzecz wielkiego celu – harmonizacji wewnętrznego i zewnętrznego piękna. Francuska „grande dame”, Maria Galland, postrzegała skórę jako „mozaikę różnorodnych potrzeb”, której idealny wygląd zapewnia indywidualnie dobrana pielęgnacja.

 

We wczesnych latach 60-tych, Maria Galland współpracowała z dermatologami, aby stworzyć unikalny koncept: system zabiegowy odpowiadający potrzebom poszczególnych stref skóry.

 

W taki sposób powstał kultowy ZABIEG MODELUJĄCY z maską gipsową. W swoim paryskim apartamencie Maria Galland proponowała specjalistyczne konsultacje, które spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem. Wkrótce po tym ruszyły pierwsze laboratoria i centra produkcyjne marki. Niedługo później Maria Galland założyła swój pierwszy salon piękności, przy paryskiej alei Rue Chateaubriand.

 

Obecnie jej wyjątkowa filozofa indywidualnej pielęgnacji skóry jest nadal rozwijana w ponad 40 krajach, 10,000 salonów i 100 luksusowych hotelach, które mogą pochwalić się szeroką gamą produktów, unikalnymi protokołami zabiegowymi i silnym duchem innowacji.

 

Po dzień dzisiejszy, ta międzynarodowa marka kosmetyczna, bazuje na trzech kluczowych wartościach: osobowości, radości życia i oczywiście…paryskim uroku.

 

Witaj w świecie Maria Galland!

Maria Galland

Zabiegi kokonowe

 

Kultowe zabiegi opracowane, aby spełnić marzenia kobiet o pięknej skórze

 

Słynny efekt kokonu to uczucie otulenia delikatnym ciepłem, które relaksuje mięśnie, ułatwia wchłanianie składników aktywnych i pomaga całkowicie się wyciszyć. Mozaika specjalistycznych Esencji i masek kremowych oraz firmowy masaż modelujący i otulająca maska piankowa to klucz do stworzenia unikalnego zabiegu, który w pełni odpowiada na potrzeby każdego typu cery. Efekt? Piękna, wypoczęta skóra o łagodnych rysach, doskonale zadbana i promienna każdego dnia. Zabieg Kokonowy występuje w wielu wariantach, może być m.in. nawilżający, rozświetlający czy ujędrniający.

Nowe zdjęcie

Zabieg LIFT’EXPERT

 

Globalny rytuał liftingujący, który doskonale uelastycznia i modeluje kontury twarzy.

 

Specjalnie opracowany rytuał masażu pozwala skórze odzyskać młodzieńczy wygląd poprzez wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie i wzmocnienie skóry. Ten relaksujący rytuał odpręży Twoje ciało i umysł.

Nowe zdjęcie

Partnerzy


sesderma gehwol Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie