Kosmetologia


Mezoterapia igłowa
Nanopore - mikronakłuwanie

Mezoterapia igłowa

linia

Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości.

Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę.

Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu. Cały proces jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne
  • niewyrównana cukrzyca
  • opryszczka
  • alergie na składniki preparatów
  • ciąża i karmienie piersią
  • stany zapalne na skórze
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
Nowe zdjęcie

Nanopore - mikronakłuwanie

linia

Nowoczesna, nieinwazyjna metoda odmładzania twarzy, okolic oczu i szyi.

Doktor Gabriel Serrano, twórca mikronakłuwania Nanopore, nazywa urządzenie supertechnologią. Dlaczego? Ponieważ jest mało inwazyjną metodę, a działa porównywalnie do zabiegów z użyciem lasera. - To będzie jeden z najważniejszych zabiegów i może konkurować z laserami. - tłumaczy dr Serrano.

 

Nanopore jest niemal bezbolesny. To zasługa zupełnie innej budowy igieł i sposobu ich poruszania się, a skóra szybciej się regeneruje. Mikroigły w Nanopore są proste, a nie zaokrąglone, jak w tak zwanych „penach”. Igły w Nanopore wykonują aż 1000 ruchów na sekundę, dzięki czemu wywołują elektryczność na głębokości mniejszej niż 1 milimetr w skórze. Pobudzają one czynniki wzrostu do naturalnej odbudowy. Jeśli więc połączy się peeling z Nanopore (najpierw peeling, następnie igły), ich działanie podwaja się lub potraja. Nie ma natomiast skutków ubocznych (lub występują bardzo rzadko), podrażnień i krwawienia znanych z igieł poprzedniej generacji. W związku z tym po wyjściu z gabinetu wygląda się dobrze: bez rumienia i śladów nakłuć. Może więc to być przełomowy zabieg, który przekona osoby do tej pory niezdecydowane na kuracje odmładzające.

Nowe zdjęcie

Partnerzy


sesderma gehwol Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie