Aktualności


Nowe zdjęcie

Technika depilacji "one dip"

news 23 Sierpień 2020

Na czym polega technika „one dip”?

Zabieg depilacji ciała wykonany techniką „one dip” polega na jednokrotnym zanurzeniu szpatułki w podgrzewaczu z woskiem. Przy każdym kolejnym nabieraniu wosku wykorzystywana jest nowa, czysta końcówka szpatułki. Inaczej mówiąc, szpatułka, która dotknęła klienta, nie wraca do podgrzewacza. Technika ta ma na celu zachowanie wysokiego standardu higieny pracy w salonie.

Pielęgnacją jest sztuką

Umiejętność prawidłowego wykonania depilacji ciała woskiem oraz wprowadzenie najwyższej dbałości o klienta w metodzie „one dip” jest sztuką. Sztuką pielęgnacji. Tylko wtedy, kiedy podejmowany jest trud ciągłego szkolenia i wprowadzania zmian w dotychczasowy system pracy, możliwe jest doskonalenie warsztatu pracy i umiejętności.

Sztuka pielęgnacji – sztuką dbania o klienta

Zastosowanie w salonie techniki depilacji „one dip” to z jednej strony minimalnie wyższy koszt zabiegu, ale z drugiej – to najwyższa dbałość o higienę, zapewnienie komfortu klientowi oraz podwyższenie standardów pracy salonu. Każdy salon, który już wprowadził tę metodę, może być z tego dumny i podkreślać swój standard pracy z troską o klienta. Tak pracują tylko najlepsi w branży kosmetycznej.

HAPPY LYCON WAXING

Nowe zdjęcie

Historia Kobiety Marii Galland

news 16 Sierpień 2020

Marka Maria Galland została zainspirowana i zapoczątkowana przez Paryską tancerkę i kosmetyczkę.

W latach sześćdziesiątych w tętniącym życiem sercu światowej stolicy piękna i awangardowej kreatywności – Paryżu – młoda kobieta podjęła decyzję, która zmieniła jej życie i ostatecznie zmieniła życie innych ludzi.

Madame Maria Galland jako tancerka była głęboko przekonana, że każda kobieta ma własną, unikalną energię, dzięki której zachowuje piękno i promienny blask.

W związku z tym stało się jej marzeniem i jej misją, aby odkryć energię piękna poprzez nową generację specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry.

POCZĄTKI REWOLUCJI W PIELĘGNACJI SKÓRY

W 1962 roku Madame Maria Galland opracowała sposób pielęgnacji tak wyjątkowy, jak sama skóra. Połączyła ona najnowocześniejsze badania dermatologiczne z doskonałym rzemiosłem kosmetycznym. Dzisiaj, po ponad 50 latach, ta unikalna metoda wyznacza standardy pielęgnacji twarzy na całym świecie.

Bezpośrednio zainspirowana swoim doświadczeniem w tańcu, Madame Maria Galland, była świadoma siły dotyku i energii. Wykorzystała to do stworzenia własnej, skutecznej techniki modelowania, opartej na choreografii gestów manualnych, obecnie praktykowanych przez wysokiej klasy kosmetyczki.

Ta wyjątkowa technika w połączeniu z precyzją Diagnozy Pielęgnacji Skóry, naszymi starannie dobranymi składnikami aktywnymi i naszymi najlepszymi sensorycznymi teksturami, oferuje to, co najlepsze w nauce i przyrodzie.

Skuteczność tej metody zwiększają spersonalizowane rekomendacje, dostosowane do codziennego stylu życia, odżywiania i rutyny fitness, aby zapewnić pełną, globalną harmonię.

SKÓRA - „MOZAIKA WYJĄTKOWO RÓŻNORODNYCH POTRZEB”

W swojej paryskiej rezydencji, ta utalentowana kobieta otworzyła „usługi doradztwa w sprawach urody”, gdzie oferowała spersonalizowane – „szyte na miarę” rytuały, które ukierunkowane były na indywidualne potrzeby, każdego obszaru skóry.

Reakcja była bardzo pozytywna i szybko zyskała uznanie. Wkrótce Madame Maria Galland założyła swoje pierwsze laboratorium badawcze i zakład produkcyjny na przedmieściach Paryża. Swój pierwszy salon kosmetyczny otworzyła na alei Rue Chateaubriand, oferując produkty i zabiegi produkowane pod własnym nazwiskiem.

Zajmując się nawet subtelnymi oznakami starzenia się, Maria Galland Paris dba o potrzeby dotyczące pielęgnacji skóry każdego klienta na najbardziej indywidualnym poziomie – ujawniając piękno w każdej osobie.

Efekty są widoczne natychmiast, dzięki wiedzy, innowacyjnym technikom ręcznego modelowania i skutecznym produktom. Skóra jest zrewitalizowana i zregenerowana, wygląda na naturalnie uniesioną i jędrniejszą, pełną energii. Ta nowa generacja kosmetyków do pielęgnacji skóry jest dostępna tylko w wysokiej klasy salonach kosmetycznych i spa.

Rezultaty są niesamowite!

MARIA GALLAND PARIS OBECNIE

Ponad 10 000 salonów kosmetycznych i spa w ponad 50 krajach korzysta z profesjonalnych produktów i zabiegów pielęgnacyjnych Maria Galland Paris.

Jest to sukces, który opiera się na wieloletniej tradycji i jest utrzymywany dzięki silnemu duchowi innowacji firmy. Dzięki temu jest jedną z najnowocześniejszych firm w branży kosmetycznej.

Klienci cieszą się holistycznym podejściem, dzięki uprzejmym, specjalistycznym zabiegom, produktom premium z aktywnymi składnikami i indywidualnym wskazówkom dotyczącym stylu życia.

Ta unikalna formuła zapewnia imponujące rezultaty, odsłaniając indywidualną energię piękna każdej kobiety.

Zabiegi Maria Galland Paris są dostępne jedynie dla profesjonalistów, ponieważ tylko wykwalifikowane kosmetyczki w wiodących instytutach mogą stosować, prezentować i sprzedawać produkty marki.

Oprócz zabiegów na twarz i ciało Maria Galland Paris oferuje ogromną różnorodność linii,
w tym kosmetyki słoneczne i kolorowe, które zaspokoją każdą potrzebę.

Nowe zdjęcie

Zespół w salonie Natural Nails & Spa

news 08 Lipiec 2020


Olga
Ukończyłam studia ekonomia i zarządzanie oraz dwie szkoły artystyczne, które ukierunkowały mnie w zawodzie stylistki paznokci. Dokładność, zaangażowanie i profesjonalizm stał się dla mnie dużym wyznacznikiem jak należy pracować z płytką paznokcia.
Jestem bardzo ambitna i  potrafię dokładnie określić swoje cele jak i również swoje zaangażowanie w  pracę którą wykonuję  na najwyższym poziomie i z pełną satysfakcją.
Bardzo chętnie podnoszę swoją wiedzę przez uczestnictwo w szkoleniach w kraju jak i za granicą.
Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 

Partnerzy


sesderma gehwol Nowe zdjęcie Nowe zdjęcie